XXXII Aukcja Dzieł Sztuki

25 października (środa) 2023 - godz. 18.30

16-25 października 2023 r., godz. 10.00-18.00

LOT 45
ID: 032045

Tytuł:Studnia na podwórzu
Technika:olej, tektura
Wymiary:31 x 30 cm
38 x 37 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d. monogramem "WH"