Krakowski Dom Aukcyjny®XXXII Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 45 | ID: 032045 |
| Tytuł: | Studnia na podwórzu |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 31 x 30 cm 38 x 37 cm (z oprawą) |
| Sygnowany śr.d. monogramem "WH"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |