Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia
LOT 77 | ID: 034077 |
WODNICKA-ZĄBKOWSKA Cecylia BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Wzgórze (1967) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 50 cm |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "C. Wodnicka" Opisany na odwrocie: "CECYLIA | WODNICKA | ZĄBKOWSKA | WZGÓRZE 1967 | 60 x 50 OLEJ | Kraków 30102" Opisany na blejtramie. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |