Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 78 | ID: 034078 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z drzewami na tle gór |
Technika: | olej, płyta |
Wymiary: | 65 x 50 cm |
Uwagi: | Sygnowany l.d.: "EGerlach"
Licytacja charytatywna na rzecz Stowarzyszenia "Psi Azyl u Żanety" zajmującego się pomocą psom bezdomnym. W przypadku tej pozycji nie będzie doliczana opłata aukcyjna. |
Cena wywoławcza: | 100 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |