Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
BRZESKI Janusz Maria
LOT 42 | ID: 034042 |
BRZESKI Janusz Maria BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Miasto |
Technika: | tusz, papier |
Wymiary: | 20,5 x 12,8 cm (w świetle passe-partout) 41,6 x 33 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "Bski"
Praca była eksponowana na wystawie w Związku Artystów w Poznaniu w 1920 r. PROWENIENCJA: - kolekcja Andrzeja Wierzchowskiego. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |