JANIKOWSKI Mieczysław

JANIKOWSKI Mieczysław
LOT 24
ID: 034024

JANIKOWSKI Mieczysław BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż z sosną
Technika:olej, sklejka
Wymiary:32 x 44,5 cm
40 x 53 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "M. Janikowski"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lekkie wygięcie i lokalne spękania podłoża.
Przy krawędziach pracy (l.d., śr.d., p.g., p.d.) widoczne niewielkie otwory (po szpilkach?).

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty.