Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 32 | ID: 034032 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Dziedziniec arkadowy na Wawelu (1929) |
Technika: | akwarela, gwasz, ołówek, karton naklejony na tekturę |
Wymiary: | 47 x 32,5 cm 55,5 x 40 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański | 1929" |
Cena wywoławcza: | 1500 zł |
Cena uzyskana: | 1600 zł |