WIŚNIEWSKI Stanisław
LOT 75 | ID: 034075 |
WIŚNIEWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Na pozycję (1975) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 110 x 110 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "ST. WIŚNIEWSKI. 75" Na odwrocie opis autorski: ""NA POZYCJĘ" - OL. | 110 x 110 cm. | STANISŁAW WIŚNIEWSKI | KRAKÓW - ALTANOWA 18/13 | POLAND" | |
- [2026-01-21] 51. Aukcja Dzieł Sztuki (3 II 2026) - katalog
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-08] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 10 II 2026
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |