Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIV Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 27 | ID: 034027 |
| Tytuł: | Portret Wacława z kwiatami piwonii (1968) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 64,7 x 55 cm |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Wlastimil Hofman | 1968" PROWENIENCJA: - kolekcja Wacława Jędrzejczaka, - dar od artysty. PRACA NIEDOSTĘPNA | |