Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
AUGUSTYNOWICZ Aleksander
LOT 19 | ID: 036019 |
AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Portret kobiety w chuście (1892) |
Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
Wymiary: | 15,7 x 12,5 cm (w świetle passe-partout) 33 x 27,5 cm (z passe-partout) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.d.: "Augustynowicz | 1892r" |
Cena wywoławcza: | 1900 zł |
Cena uzyskana: | 1900 zł |