Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
BROŻEK Eugeniusz
LOT 62 | ID: 036062 |
BROŻEK Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Amory |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 45 x 63,5 cm 55 x 73,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Brożek." Opisany na blejtramie. | |
| Cena wywoławcza: | 2600 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |