Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
MŁYNARCZYK Jan
LOT 81 | ID: 036081 |
MŁYNARCZYK Jan BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Akt kobiecy na fotelu (2001) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 100 x 80 cm 109 x 89 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "JAN MŁYNARCZYK" Opisany na odwrocie (dwukrotnie): "JAN MŁYNARCZYK | 2001" |
Cena wywoławcza: | 2000 zł |
Cena uzyskana: | 2000 zł |