Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 5 | ID: 036005 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Morze (1930) |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 35,5 x 49,5 cm 43 x 57 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1930"
Na odwrocie metka Związku Polskich Artystów Plastyków. Lokalnie widoczne drobne zarysowania malatury. | |
| Cena wywoławcza: | 10000 zł |
| Cena uzyskana: | 12000 zł |