Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki
LOT 35 | ID: 036035 |
| Tytuł: | Nawrócenie (1968) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60,5 x 40 cm |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Wlastimil | Hofman 1968" | |
| Cena wywoławcza: | 6500 zł |
| Cena uzyskana: | 17000 zł |