Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
MARCZUKIEWICZ Adam
LOT 65 | ID: 037065 |
MARCZUKIEWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mniszki, koniczyna i cytryny (2001) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 41 x 33 cm 51 x 42,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "Marczukiewicz" Opisany na odwrocie: "Mniszki, koniczyna | i cytryny | Wołkowyja 2001 | Marczukiewicz" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1200 zł |