Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
LOT 53 | ID: 037053 |
DWURNIK Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Habibi (2010) |
| Technika: | ołówek, papier |
| Wymiary: | 32 x 23,7 cm 42,5 x 32,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i opisany l.d.: "HABIBI | E. DWURNIK" Datowany p.d.: "10.01.2010" Na odwrocie pieczątka autorska Edwarda Dwurnika z numerem "12590". PRACA NIEDOSTĘPNA | |