Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
TARASIN Jan
LOT 54 | ID: 037054 |
TARASIN Jan BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Autoportret II (1990) |
| Technika: | serigrafia, papier |
| Wymiary: | 40 x 59,5 cm (wymiary arkusza) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: "JTarasin 90" | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |