Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
LESZKO Ludwik
LOT 15 | ID: 037015 |
LESZKO Ludwik BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Po burzy (1929) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 70 x 97 cm 76 x 103,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "LESZKO | 1929" Na licu obrazu widoczne drobne uszkodzenia malatury. | |