Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
STAŃKO Michał
LOT 16 | ID: 037016 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Nowy Targ (1949) |
| Technika: | akwarela, ołówek, papier |
| Wymiary: | 46,3 x 33,6 cm 50,5 x 37,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "M.Stańko | 949" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 1500 zł |