Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
DALI Salvador
LOT 50 | ID: 037050 |
DALI Salvador BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Leda Atomica |
| Technika: | litografia, papier, ed. 125/300 |
| Wymiary: | 58 x 43 cm (wymiary grafiki) 75 x 55 cm (wymiary arkusza) 77,5 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali" Opisana ołówkiem l.d.: "125/300" Grafika opatrzona suchą pieczęcią artysty (l.d.). | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |