XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki

 21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30

Obiekty z katalogu można obejrzeć na żywo
w galerii Krakowskiego Domu Aukcyjnego:

godz. 10.00-18.00

RUDOWICZ Teresa

RUDOWICZ Teresa
LOT 43
ID: 037043

RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Madonna
Technika:akwarela, gwasz, pastel, papier
Wymiary:17,5 x 12,7 cm (w świetle passe-partout)
30,5 x 22 cm ( z oprawą)
Uwagi:Sygnowana ołówkiem na odwrocie: "T. Rudowicz"
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł