Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
RUDOWICZ Teresa
LOT 43 | ID: 037043 |
RUDOWICZ Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Madonna |
| Technika: | akwarela, gwasz, pastel, papier |
| Wymiary: | 17,5 x 12,7 cm (w świetle passe-partout) 30,5 x 22 cm ( z oprawą) |
| Sygnowana ołówkiem na odwrocie: "T. Rudowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |