Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
CZERMAŃSKI Zdzisław
LOT 39 | ID: 037039 |
CZERMAŃSKI Zdzisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Marszałek Piłsudski z teki 13 litografii karykatur Józefa Piłsudskiego |
Technika: | litografia barwna, papier |
Wymiary: | 37,5 x 28,5 cm 39,5 x 30 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowana na płycie l.d.: "Czermański" Widoczny ślad po miejscowym zalaniu (p.d.) |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena uzyskana: | 1000 zł |