Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVII Aukcja Dzieł Sztuki
21 maja (wtorek) 2024 - godz. 18.30 Licytacja live na bid.kda.pl |
LACHUR Zdzisław
LOT 36 | ID: 037036 |
LACHUR Zdzisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rabin (1989) |
| Technika: | olej, sklejka |
| Wymiary: | 72 x 50 cm 92 x 70 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Z. LACHUR" Opisany na odwrocie: "RABIN | 1989- | ZLachur" | |
| Cena wywoławcza: | 1600 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |