SZWACZ Bogusław

SZWACZ Bogusław
LOT 89
ID: 038089

SZWACZ Bogusław BIOGRAFIA

Tytuł:Bez tytułu (1998)
Technika:gwasz, technika mieszana, papier
Wymiary:15 x 15 cm (w świetle passe-partout)
36,3 x 35 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.g: "~ 1998 ~ SZWACZ" oraz śr.d.: "1998 - SZWACZ"