Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PANEK Jerzy
LOT 106 | ID: 038106 |
PANEK Jerzy BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Autoportret (2000) |
Technika: | pastel olejny, papier |
Wymiary: | 48 x 34 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.g.: "Panek" Opisany na odwrocie: "Kraków | 6 lipca 2000 | Panek | Autoportret" ; "47,5 x 34" PRACA NIEDOSTĘPNA |