Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
PĘKSA Jolanta
LOT 65 | ID: 038065 |
PĘKSA Jolanta BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Uczta weselna (1977) |
Technika: | malarstwo na szkle |
Wymiary: | 39,5 x 30 cm (w świetle oprawy) 46 x 36,7 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany l.śr.: "JPęksa | 1977" Opisany na odwrocie: "Jolanta Pęksa | Zakopane 1977" Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |