HORVATH Lajos

HORVATH Lajos
LOT 44
ID: 038044

HORVATH Lajos BIOGRAFIA

Tytuł:Rozmowa przy fajce i szklance
Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:26 x 40 cm
37 x 51,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l .d.: "Horvath [nieczytelne]"