Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
URBANIAK Maciej
LOT 82 | ID: 038082 |
URBANIAK Maciej BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W objęciach snu |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 81 x 60 cm 90 x 69 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Urbaniak"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |