URBANIAK Maciej

URBANIAK Maciej
LOT 82
ID: 038082

URBANIAK Maciej BIOGRAFIA

Tytuł:W objęciach snu
Technika:olej, płótno
Wymiary:81 x 60 cm
90 x 69 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "M. Urbaniak"