MAJEWSKI (1 poł. XX w.)

MAJEWSKI (1 poł. XX w.)
LOT 43
ID: 038043

MAJEWSKI (1 poł. XX w.) BIOGRAFIA

Tytuł:Dama przed pałacem
Technika:olej, płótno
Wymiary:54 x 65 cm
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "[nieczytelne] Majewski. 19[nieczytelne]"
Obraz po konserwacji.