STAŃKO Michał

STAŃKO Michał
LOT 30
ID: 038030

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Pejzaż górski z chatami
Technika:olej, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
37 x 46 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "M. Stańko"