STAŃKO Michał

STAŃKO Michał
LOT 29
ID: 038029

STAŃKO Michał BIOGRAFIA

Tytuł:Kościół w Poroninie (1934)
Technika:olej, tektura
Wymiary:22 x 27 cm
29 x 34 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "M. Stańko 934."