Krakowski Dom Aukcyjny®XXXVIII Aukcja Dzieł Sztuki
WALLIS-JONIAK Teresa
LOT 98 | ID: 038098 |
WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Martwa natura z pejzażem (lata 90.) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 60 x 73 cm 67 x 79,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "T. Wallis-J. 9[nieczytelne]"
PRACA NIEDOSTĘPNA | |