WALLIS-JONIAK Teresa

WALLIS-JONIAK Teresa
LOT 98
ID: 038098

WALLIS-JONIAK Teresa BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z pejzażem (lata 90.)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 73 cm
67 x 79,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "T. Wallis-J. 9[nieczytelne]"