XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki

 27 sierpnia (wtorek) 2024 - godz. 18.30

godz. 10.00-18.00

SETKOWICZ Adam

SETKOWICZ Adam
LOT 14
ID: 039014

SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA

Tytuł:Spotkanie przy studni
Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 75 cm
67 x 87 cm (z oprawą)
Obraz po konserwacji.