Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
SETKOWICZ Adam
LOT 14 | ID: 039014 |
SETKOWICZ Adam BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Spotkanie przy studni |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 55 x 75 cm 67 x 87 cm (z oprawą) |
| Obraz po konserwacji.
PRACA NIEDOSTĘPNA | |