Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
AUGUSTYNOWICZ Aleksander
LOT 35 | ID: 039035 |
AUGUSTYNOWICZ Aleksander BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Góral |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 46,5 x 34,5 cm 55 x 44 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "Augustynowicz" Dedykacja autorska p.d. | |
| Cena wywoławcza: | 2800 zł |
| Cena uzyskana: | 2800 zł |