Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
MESJASZ Edward
LOT 16 | ID: 039016 |
MESJASZ Edward BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż wiejski z furmanką (1989) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 66 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "EMesjasz | 1989" | |
| Cena wywoławcza: | 2000 zł |
| Cena uzyskana: | 3200 zł |