Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
GERLACH Eugeniusz
LOT 104 | ID: 039104 |
GERLACH Eugeniusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pałac Sztuki w Krakowie |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 69,5 x 50 cm |
| Sygnowany l.d.: "EGerlach" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1300 zł |