Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
LACHOWICZ Feliks
LOT 20 | ID: 039020 |
LACHOWICZ Feliks BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Bóg dał, Bóg wziął - epizod z zesłania (1919) |
| Technika: | akwarela, pastel, papier |
| Wymiary: | 23,5 x 19,5 cm (w świetle passe-partout) 40 x 34,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany ołówkiem l.d.: "FLachowicz | 1919" | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 1800 zł |