Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
POTRZEBOWSKI Jerzy
LOT 86 | ID: 039086 |
POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zaczarowana dorożka (1970) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 50 x 61 cm 65 x 75,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski | 70" | |
| Cena wywoławcza: | 5500 zł |
| Cena uzyskana: | 8000 zł |