Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 113 | ID: 039113 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kocia sprawa |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 21 x 15 cm |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka. | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1100 zł |