Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
SUDER Stanisław Jerzy
LOT 114 | ID: 039114 |
SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Irysy |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy) 39,5 x 30,3 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "S.J. Suder" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 1300 zł |