SOBEL Judyta

SOBEL Judyta
LOT 88
ID: 039088

SOBEL Judyta BIOGRAFIA

Tytuł:Martwa natura z rudym kotem
Technika:olej, płótno
Wymiary:60,5 x 50,5 cm
Uwagi:Sygnowany l.d.: "J. SOBEL"