KUSKOWSKI Kamil

KUSKOWSKI Kamil
LOT 106
ID: 039106

KUSKOWSKI Kamil BIOGRAFIA

Tytuł:Cracovia (2004) z cyklu "Barwy klubowe"
Technika:akryl, płótno
Wymiary:38 x 30 cm
Uwagi:Sygnowany i opisany na odwrocie: "KAMIL KUSKOWSKI | CRACOVIA | 2004, 38 x 30 cm."