Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
WIĘCKOWSKA Maria
LOT 93 | ID: 039093 |
WIĘCKOWSKA Maria BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Troska (1963) |
| Technika: | technika własna, karton |
| Wymiary: | 50 x 34,3 cm 55 x 38,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Maria Więckowska 63" | |
| Cena wywoławcza: | 3400 zł |
| Cena uzyskana: | 3400 zł |