Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
STAŃKO Michał
LOT 32 | ID: 039032 |
STAŃKO Michał BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż górski |
| Technika: | olej, płyta |
| Wymiary: | 50 x 70 cm 68 x 89 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "M. Stańko" | |
| Cena wywoławcza: | 3800 zł |
| Cena uzyskana: | 3800 zł |