Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
LIPEŻ Romana
LOT 107 | ID: 039107 |
LIPEŻ Romana BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | W parku (1977) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 41 x 40,5 cm |
| Sygnowany i p.d.: "Lipeż 1977" | |
| Cena wywoławcza: | 800 zł |
| Cena uzyskana: | 800 zł |