Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
DALI Salvador
LOT 90 | ID: 039090 |
DALI Salvador BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Leda Atomica |
| Technika: | litografia, papier, ed. 37/300 |
| Wymiary: | 58 x 43 cm (wymiary grafiki) 76 x 55 cm (wymiary arkusza) 79 x 58,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowana ołówkiem p.d.: "Dali" Opisana ołówkiem l.d.: "37/300" Grafika opatrzona suchą pieczęcią artysty (l.d.). | |
| Cena wywoławcza: | 1200 zł |
| Cena uzyskana: | 4000 zł |