Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 3 | ID: 039003 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Pejzaż z drzewami (1921) |
Technika: | gwasz, tektura |
Wymiary: | 25 x 35 cm 32 x 41,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1921" |
Cena wywoławcza: | 7500 zł |
Cena uzyskana: | 7500 zł |