Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August
LOT 3 | ID: 039003 |
JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z drzewami (1921) |
| Technika: | gwasz, tektura |
| Wymiary: | 25 x 35 cm 32 x 41,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1921" | |
| Cena wywoławcza: | 7500 zł |
| Cena uzyskana: | 7500 zł |