Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
FABIJAŃSKI Stanisław
LOT 26 | ID: 039026 |
FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Kościół św. Wojciecha w Krakowie |
| Technika: | gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 49 x 30 cm 66 x 47 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "St. Fabijański" Na odwrocie fragment pieczęci krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz. | |
| Cena wywoławcza: | 1800 zł |
| Cena uzyskana: | 5500 zł |