Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
PACIOREK Stanisław
LOT 30 | ID: 039030 |
PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż podkrakowski (1941) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 26,5 x 31,7 cm (w świetle oprawy) 38 x 43,2 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 941" | |
| Cena wywoławcza: | 1500 zł |
| Cena uzyskana: | 2000 zł |