Krakowski Dom Aukcyjny®XXXIX Aukcja Dzieł Sztuki
JÓZEFOWICZ T.
LOT 42 | ID: 039042 |
JÓZEFOWICZ T. BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Pejzaż z bieloną chatą |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier |
| Wymiary: | 18 x 28 cm (w świetle passe-partout) 37,5 x 46 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "T. Józefowicz" | |
| Cena wywoławcza: | 1000 zł |
| Cena uzyskana: | 1000 zł |